O nas

Tczewskie Stowarzyszenie Aikido Aikikai (TSAA)  jest zarejestrowanym stowarzyszeniem kultury fizycznej nieprowadzącym działalności gospodarczej ujętym w ewidencji tychże stowarzyszeń prowadzonym przez Starostę Tczewskiego, wpisanym pod numerem 24. Posiada również swój statut, w którym określone są między innymi główne cele, dla których stowarzyszenie powstało. Można go znaleźć tutaj: https://drive.google.com/open?id=1IfQGnGF553INc4_ejzSq8hr6G7X8rtUw 

TSAA działa w Tczewie od roku 1998, kiedy to z inspiracji Sensei Mariusza Siejek (5° dan Aikikai Shidoin) z Trójmiejskiego Centrum Aikido powstała sekcja aikido w naszym mieście.

W październiku 2006 roku nasze stowarzyszenie nawiązało współpracę ze Starogardzkim Centrum Aikido. Od tego czasu treningi w grupie młodzieży i dorosłych prowadzi instruktor z tej sekcji, posiadający stopień mistrzowski 3 dan. 

TSAA współpracuje z Aikido Ikeda Dojo Polska w Toruniu, dzięki czemu możliwe jest uzyskiwanie autoryzowanych przez Hombu Dojo Tokyo stopni uczniowskich jak i mistrzowskich sygnowanych podpisem obecnego Doshu - Moriteru Ueshiba. 

Poza szkoleniem na wysokim poziomie oferujemy również wspaniałą atmosferę na zajęciach. Dlatego zapraszamy do spróbowania swoich sił. Dołączyć do nas można w każdym momencie! Pierwszy trening jest bezpłatny!


 TRENINGI 

Zajęcia treningowe odbywają się od września do czerwca w dwóch grupach.
   

Plan zajęć jest następujący:

Dzieci:

grupa I (6 - 9 lat): środy godz. 18:30 – 19:30

grupa II (10 - 13 lat): piątki godz. 18:30 – 19:30

Młodzież i dorośli:

środy i piątki - godz. 19:30 – 21:00

MIEJSCE:

Sportowa Szkoła Podstawowa Nr 2 w Tczewie
83-110 Tczew
ul. Gdańska 2

KONTAKT:

tel. 509 810 339, e-mail: aikido.tczew@gmail.com